Domů / Doporučujeme / Zimní krajina viděná z nebe

Zimní krajina viděná z nebe

Ticho, klid, všudypřítomná pohoda a pokora. Přesně tak vypadá zimní krajina zahalená do zimního hávu. Jak odlišná je oproti létu, kdy vše hýří barvami. Přijde vám škoda, že si nemůžete zimní krajinu prohlédnout z výšky? Omyl. Vyhlídkové lety a dokonce i lety balónem nejsou ničím neobvyklým ani v této roční době.

Létající balony ani zima nezastaví

Je pravdou, že zejména pro lety balónem musí být speciální podmínky, protože není možné startovat na rozbahněném terénu, ale pokud počasí dovolí a je dostatečná sněhová pokrývka, příznivé povětrnostní podmínky a slunečné počasí, pak je možné uskutečnit let balonem i v zimě. A jedná se o opravdu jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Zimní lety balonem patří k těm nejkrásnějším způsobům, jak si můžete vychutnat krásy naší země. Vzhledem k průběhům zimy v posledních letech je rozhodně vhodné vybrat si pro let balónem v zimě některou z horských oblastí. Naskytne se vám tak zcela netradiční pohled na horskou krajinu. Pokud po příjezdu na hory s úžasem obdivujete krajinu, pak věřte tomu, že kouzlu krajiny z koše létajícího balonu propadnete v okamžiku.

Vyhlídkové lety po celý rok

Nejinak je tomu i v případě vyhlídkových letů. I ty jsou uskutečňovány v každé roční době s přihlédnutím k aktuálnímu počasí a povětrnostním podmínkám. Nemusíte mít strach, že by vám během vyhlídkového letu byla zima, kabiny letadel jsou vytápěny. Výhodou je, že u letadel nemusíte tak jako u balonu řešit, aby bylo počasí úplně idylické. Letadla nezaskočí ani náhlá změna počasí či tma. Dokonce je možné absolvovat i noční vyhlídkové lety. Vyhlídkové lety stejně jako lety balonem patří mezi velmi oblíbené adrenalinové zážitky, které jsou mnohdy slouží jako dárek k nejrůznější příležitosti. Aktuální nabídku všech dostupných adrenalinových zážitků si můžete prohlédnout na stránkách www.firmanazazitky.cz/adrenalinove-darky/.

O Jan Neckář

Zkuste také

Jihlava (Iglau) Old City Gate, Moravia, Czech Republic

Dovolená v Jeseníkách a v Jihlavě

Láká vás dovolená v českých luzích a hájích? Proč nezůstat v létě na území Česka, …