Domů / Doporučujeme / Výlety s rodinou i bez ní

Výlety s rodinou i bez ní

Na webu venkazdyden najdete více než 1800 tipů na výlety a skoro 6000 dětských hřišť. Tipy na výlet Jižní Čechy, tipy na výlet České Švýcarsko, tipy na výlet Beskydy, tipy na výlet České Středohoří, tipy na výlet Praha, tipy na výlet Jižní Čechy, nebo tipy na výlet Jižní Morava, to je jen zlomek z nabídky, jež u nás najdete. Vyberte si svou oblíbenou lokalitu, dostupnost terénu, délku trasy, anebo časovou náročnost a my za vás najdeme to, co je pro vás nejlepší. Máme k dispozici vlastní mobilní aplikaci, podle níž se můžete jednoduše zorientovat a hledat tak tipy na výlet přímo ve svém telefonu.

Dobrodružství na každém kroku

S námi poznáte místa, o kterých jste dosud jen snili. Společně se svými nejbližšími tak objevíte nejkrásnější kouty naší republiky a získáte spoustu nezapomenutelných zážitků. Baví vás výlety za zvířátky, nebo naše hrady a zámky, či například výlety lesem, lanovkou, anebo výlety na vodopády? Vyhledejte si je v seznamu venkazdyden a neseďte doma již ani minutu. Život je moc krátký na to, abyste jej promarnili čekáním a zahálením. Tipy na výlet Beskydy, tipy na výlet Český Ráj, tipy na výlet České Švýcarsko, nebo tipy na výlet Jeseníky vám přinesou nejen výjimečné chvíle v kruhu rodinném, ale i odpočinek po psychické stránce.

Naše vlast v celé své kráse

Někdo rád cestuje na dovolenou za sluníčkem, protože miluje zahálení na pláži a odpočinek opravdu se vším všudy. Ale i u nás se dá zažít nádherná dovolená, a to nejen ta, kterou prolenošíme. Jste akční a nebaví vás zůstávat na jednom místě? Nebo jen prostě rádi objevujete a poznáváte nové věci? Naše krásná země je přímo protknutá spoustou památkových oblastí a lokalit, které určitě nesmíte nechat ladem. Nejlepší tipy na výlet Jižní Čechy, tipy na výlet Jižní Morava, tipy na výlet Český Ráj, tipy na výlet České Švýcarsko, ale také největší nabídku dětských hřišť najdete jen u nás.

O Jan Neckář

Zkuste také

Jihlava (Iglau) Old City Gate, Moravia, Czech Republic

Dovolená v Jeseníkách a v Jihlavě

Láká vás dovolená v českých luzích a hájích? Proč nezůstat v létě na území Česka, …