Domů / Doporučujeme / Moderní ubytování s bazénem Beskydy: Vydejte se tam, kde nuda nehrozí

Moderní ubytování s bazénem Beskydy: Vydejte se tam, kde nuda nehrozí

Máte rádi českou a moravskou přírodu? Potom určitě nedáte dopustit ani na krásy našich hor. Tak například Beskydy – jen málokterý turista by neznal jejich půvab. Přemýšlíte, že byste na pár dní vypnuli a relaxovali, zkrátka nabrali sílu do dalších pracovních dnů? Pokud se vám nechce jezdit do zahraničí, bude vám bez problémů stačit chata Beskydy.

Nemusí se jednat jen tak o ledajakou chatu. Máte-li požadavek na luxusnější apartmány, můžete zavítat do Pstruží, kde se vám nabízí chata Medvědí Skála a Vlčí doupě, případně do vesnice Malenovice na chatu Orlí hnízdo – je velice pravděpodobné, že se vám zde bude líbit! A nemusíte být odkázáni ani na přízeň počasí – společnost vám bude dělat v jakémkoliv ročním období i bazén!

Wellness pobyt pro dva, případně pro celou rodinu

Do Beskyd se lze vydat na týden, 14 dní, ale klidně jen na prodloužený víkend. Je to místo jako stvořené, jak pro romantické pobyty pro zamilované dvojice, tak i pro rodiny s dětmi.

Luxusní horské chaty Medvědí skála, Vlčí doupě a Orlí hnízdo vám poskytnou takové wellness v Beskydech, na které budete dlouho vzpomínat.

Vířivý SPA bazén, sauna nebo možnosti jacuzzi – to jsou dostatečná lákadla, pro někoho i k okamžitému plánování vašich volných dnů.

Kultura a historie

V případě, že patříte mezi výletníky, kteří se nespokojí pouze s výlety do přírody v okolí, můžete se odsud vydat například do nedalekých Vizovic – jedná se o pěkné městečko, kde lze navštívit mimo jiné i zámek Vizovice.

V okolí chat je spousta pěkných míst, ať již těch s historickou hodnotou, nebo ryze přírodních – nuda v Beskydech a okolí tedy rozhodně nehrozí, a to v jakékoliv roční období! Máte-li aspoň pár dní čas, určitě vážně popřemýšlejte, zda by nebyla návštěva krásných moravských třeba i ideálním dárkem pro někoho, na kom vám záleží!

O Jan Neckář

Zkuste také

Návštěva Starého Města s možností ubytování

Staré Město v Praze představuje jedno z nejkrásnějších historických center ve střední Evropě. Naleznete zde …