Domů / Doporučujeme / Pension Karolína – komfortní ubytování ve Špindlerově Mlýně

Pension Karolína – komfortní ubytování ve Špindlerově Mlýně

Lákají vás drahokamy Krkonoš? Milujete letní relaxaci na čerstvém vzduchu? V tom případě vás ohromí perfektně značené cyklostezky, trasy pěší turistiky, horolezectví, lanové parky, letní horské dráhy, aquaparky, poklady přírody i architektury. Letní dovolená v Krkonoších upoutá malé i velké výletníky. Stačí si jen přibalit pevnou obuv, plavky, dobrou náladu a rezervovat si ubytování ve Špindlerově Mlýně.

Léto budiž pochváleno

Strávit rodinnou, relaxační, sportovní či romantickou dovolenou v Krkonoších je prima nápad. Jen si představte prodloužený víkend spojený s jízdou letní lanovkou Medvědín. Možná vám padnou do noty vodní radovánky v aquaparku ve Špindlerově Mlýně. K dispozici máte krytý bazén s parádními vodními atrakcemi, jako jsou tobogán, divoká řeka, vodní clona a hřib, dětská skluzavka, brouzdaliště, chrliče vody, whirlpool a 4 plavecké bazény. Vodní nádrž Labská vás přivítá dokonalými podmínkami pro rybaření. Golf resort Mladé Buky vás ohromí přepychovým golfovým hřištěm. Ptáte se, jak si přiblížit tyto zábavné aktivity? Stačí si objednat ubytování ve Špindlerově Mlýně v pensionu Karolína.

Útulné pokoje a domácí kuchyně

Rezervujte si komfortní dvoulůžkové pokoje, studio s kuchyní či apartmány s kuchyní pro dvě až šest osob. Penzion ve Špindlerově Mlýně vyhoví i nejnáročnějšímu hostu, protože jsou všechny pokoje po celkové rekonstrukci. Navíc mají postele ortopedické matrace, proto si po náročném výšlapu příjemně odpočinete. O plné žaludky se postará restaurace, kde si můžete dopřát domácí kuchyni. Počítejte s kontinentální snídaní s bufetem a ochutnávkou specialit mistra kuchaře. V létě si užijete posezení na terase s výhledem na zelené kopce a třpytící se vodu Labské přehrady. Pension Karolína nabízí ubytování v letní i zimní sezóně.

O Jan Neckář

Zkuste také

Jihlava (Iglau) Old City Gate, Moravia, Czech Republic

Dovolená v Jeseníkách a v Jihlavě

Láká vás dovolená v českých luzích a hájích? Proč nezůstat v létě na území Česka, …