Domů / Doporučujeme / Navštivte DOX

Navštivte DOX

Muzeum DOX nabízí výstavy předních českých i světových umělců. Přijďte se na ně podívat do unikátního prostoru tohoto muzea.

DOX

Výstavy probíhají v unikátním multifunkčním prostoru, který má celkovou rozlohu 6 tisíc metrů čtverečních. Ne nadarmo byl ohodnocen jako jeden z nejzajímavějších architektonických projektů posledních let.

Tento prostor je místem unikátních výstav, komentovaných prohlídek, přednášek, panelových diskusí a nejrůznějších vystoupení. V prostředí muzea věnovaného umění, architektuře i designu naleznete také skvělou kavárnu s terasou, jedinečné knihkupectví s knihami které jen tak někde nenajdete a také DOQ Qubus, tedy obchod oceněný Czech Grand Design Awards, kde najdete špičku české  zahraniční designerské tvorby, kterou si zde můžete zakoupit.

Výstavy v DOX

V současné době probíhá v DOXu výstava věnovaná hrozbě internetu, dále výstava zaměřená na celosvětovou krizi demokratické politiky a pak také výstava věnovaná 30 rokům existence kapely Tatabojs, kterou má na svědomí frontman kapely Milan Cais.

Pokud tedy máte volný víkend, určitě do DOXu zavítejte. Stojí to za to.

O Vojta

Zkuste také

Návštěva Starého Města s možností ubytování

Staré Město v Praze představuje jedno z nejkrásnějších historických center ve střední Evropě. Naleznete zde …