Domů / Doporučujeme / Kvalitní wellness najdete i Česku

Kvalitní wellness najdete i Česku

Stres, práce, ale i špatný životní styl na nás nepůsobí nikterak příznivě. Proto není nad to, čas od času se ode všeho stresujícího odpojit a udělat i odpočinkový víkend sami pro sebe. Jednou z mnoha možností je i wellness víkend v nějakém hezkém hotelu či lázních. Nemusíte ani do zahraničí, spousta hezkých míst je i v naší republice. Některá z nich vám dnes představíme.

Pro ty, co chtějí udělat něco pro své zdraví

Wellness pobyt v zámeckém hotelu Libice je ideální pro ty, kteří si chtějí odpočinout, ale zároveň udělat něco dobré pro své tělo. Kuriozitou tohoto ubytování je naprostý klid, nenajdete zde ani televizi ani WiFi, což umožní vaší psychice dokonale vypnout a relaxovat. Strava formou plné penze se nazývá „vital food“. Obsahuje totiž samé zdravé, ale chutné pokrmy. Z wellness a spa procedur se zde můžete dočkat příjemné masáže, pobytu v solné jeskyni, ale také využít služby privátního wellness. Nebo se chcete projet na koni, kole či koloběžce?

Pro ty, co si chtějí užít romantiky

Pobyt v horském hotelu Čeladenka v Beskydech je vhodný pro každého, co si chce užít romanticky pobyt ve dvou. Strava je zde ve formě švédských stolů nebo výběrem z jídelního lístku. Na vás i vaši polovičku čeká romantická večeře při svíčkách, ale chybět nebude ani šumivé víno při vašem příjezdu. Relaxovat zde můžete při masáži s kvalitními oleji značky Saloos, nebo můžete využít privátního hodinového vstupu do Lesních lázní, kde najdete kromě vířivky i infrasaunu a další.

Pro ty, co se rádi hýbou

Pro milovníky sportu a pohybu doporučujeme wellness hotel DAVÍDEK, ve kterém si protáhnete tělo na sto procent. V ceně pobytu se nachází strava formou bufetu, mísa čerstvého ovoce na pokoji, poukaz do hotelové restaurace, ale také neomezený vstup do fitness centra. Po cvičení se můžete relaxovat po pronajmutí privátní venkovní vířivky s lahví kvalitního sektu. Dále také v hotelovém wellness centru.

 

O Jan Neckář

Zkuste také

Návštěva Starého Města s možností ubytování

Staré Město v Praze představuje jedno z nejkrásnějších historických center ve střední Evropě. Naleznete zde …