Domů / Doporučujeme / Nejlepší lyžování v Krkonoších

Nejlepší lyžování v Krkonoších

Skutečně kvalitních míst, kde si v Čechách zalyžovat, je jako šafránu. Hned několik jich však naleznete v Krkonoších. Pojďte se s námi vydat na nejlepší bílé svahy těchto hor, kde si přijdou na své lyžaři i snowboardisté.

Ski-areál Rokytnice

Rokytnice nad Jizerou je vyhlášenou destinací, ve které si přijdou na své všichni milovníci zimních sportů, sjezdování nevyjímaje. Skiareál nabízí veškerý potřebný komfort, který ke svému zimnímu dovádění potřebujete. Najdete zde sjezdovky pro nejmenší, kde se vaše ratolest může v poklidu užit pod vedením zkušených instruktorů. Vy si mezitím můžete sjíždět místní červené, modré a jednu černou trať v nádherném prostředí Lysé Hory, kam vede nejvyšší bod celého ski-areálu.

Skiareál Špindlerův Mlýn

Tzv. Špind platí za vůbec nejlepší ski-areál v celých Čechách. Nejdelší a nejlépe udržované sjezdovky. Skládá se hned z několika areálů, kterými jsou Svatý Petr, vůbec nejlepším co můžete v Čechách okusit, Medvědín, Horní Mísečky, Hromovka a Labská. Díky prémiovým podmínkám je Špindlerův mlýn vůbec nejvyhledávanější sjezdovkou, která nabízí několik desítek kilometrů tratí ve všech obtížnostních stupnicích od modré barvy až po černou. V areálu najdete veškeré potřebné vybavení pro lyžaře i snowboardisty od freeride zóny, snow parku, U rampy, až po klasicky upravené tratě. Navíc se v areálu neustále pořádají kulturní akce, takže pobyt zde si můžete zpříjemnit i tímto směrem.

Menší areály

V Krkonoších dále najdete celou řadu menších, ale i tak velmi příjemných areálů. Mezi ně patří Benecko, Černá  hora, Tanvaldský Špičák nebo Pec pod Sněžkou. Všechny tyto areály nabízejí pohodové poježdění a velice příjemné prostředí na trávení vaší zimní dovolené.

O Vojta

Zkuste také

Návštěva Starého Města s možností ubytování

Staré Město v Praze představuje jedno z nejkrásnějších historických center ve střední Evropě. Naleznete zde …