Domů / Doporučujeme / Začněte své toulky po České republice v malebných Českých Budějovicích

Začněte své toulky po České republice v malebných Českých Budějovicích

Láká Vás prožít jarní prodloužený víkend pro dva po boku Vaší milované polovičky a porozhlížíte se po místech, která by Vás lákala k navštívení? Pohodový prodloužený víkend ve dvou můžete strávit například v jižních Čechách a zavítat tak do její metropole Českých Budějovic.

Prodloužený víkend pro dva v Česku ale klidně i za hranicemi

Během Vašich toulek po České republice se však v žádném případě nemusíte omezovat pouze na pobyt v Českých Budějovicích. Na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky najdete tipy na ubytování také v jiných českých městech. Při koupi tohoto voucheru www.firmanazazitky.cz/kam-na-dovolenou/ se můžete sami rozhodnout, zda strávíte všechny noci v jednom hotelu, nebo zda se rozhodnete pro ubytování ve více hotelech. Další možností je propojení zamilovaného víkendu v Českých Budějovicích s víkendovým koupáním u moře, kam se z tohoto malebného jihočeského města můžete autem snadno dopravit.

Kouzlo Českých Budějovic se vyplatí objevit

Jižní Čechy lákají k návštěvě, jak tuzemské turisty, tak zahraniční hosty. Přispívá k tomu bohaté kulturní vyžití, sportovní možnosti i navštívení mnohých historických památek. Ubytovat se můžete v hotelu Malý pivovar v Českých Budějovicích. Hotel je vybaven dvaceti pěti stylově zařízenými pokoji a čtyřmi apartmá. Město České Budějovice si zamilujete pro její historické centrum i přilehlou tajemnou přírodu. Město se rozprostírá na soutoku řek Vltav a Malše a láká každoročně nejen pěší turisty a nadšence kultury, ale také cyklisty. Rozhodně si nenechejte ujít příležitost k návštěvě největšího čtvercového náměstí v Česku, které je zároveň také jedno z největších vůbec v Evropě. ve středu náměstí stojí barokní Samsonova kašna, poblíž náměstí je v dlažbě zasazen pověstmi opředený bludný kámen a krásný výhled na město i jeho přilehlé okolí se Vám naskytne z gotické Černé věže s renesanční bání.

O Jan Neckář

Zkuste také

Návštěva Starého Města s možností ubytování

Staré Město v Praze představuje jedno z nejkrásnějších historických center ve střední Evropě. Naleznete zde …