Domů / Doporučujeme / S elektrokolem křížem krážem Českem

S elektrokolem křížem krážem Českem

Rádi podnikáte cyklovýlety, ale často vám dochází dech? Každý holt nemá fyzičku jako Lens Armstrong. Ale to nevadí, protože se nabízí řešení v podobě elektrokola. Líbilo by se vám, kdyby vám při stoupání do strmějších kopců asistoval elektromotor? Na elektrokole urazíte desítky kilometrů bez šlapání a nabijete si ho třeba během oběda v restauraci. Nepřestávejte číst a dozvíte se, proč je tento dopravní prostředek tak populární a kde ho seženete za zvýhodněnou cenu.

Elektrokola jsou fenomén moderního cestování. Už dávno nejde o těžké kolosy se zanedbatelným výkonem a nedostatečnou kapacitou baterie. Současný sortiment je na hony vzdálený tomu, na co si možná pamatujete z období 90. let.

ceskokrizemkrazem.cz_kentoya_cz_01Elektrokolo Kentoya RSEB-511 center drive

Moderní elektrokola umožňují rychlý přesun po městě a stejně dobře se hodí na cykloturistiku. Provozní náklady jsou zanedbatelné a životnost komponentů dlouhá. Elektromotory jsou tiché, energeticky nenáročné a neprodukují žádné zplodiny. Pokud často cestujete autem bez spolujezdce, pak pořízením elektrokola jedině získáte. Ušetříte nemalou částku za pohonné hmoty, a navíc si zlepšíte fyzickou kondici.

Je libo kvalitní elektrokolo za akční cenu?

Nabídka elektrokol je neuvěřitelně široká a není snadné se v ní zorientovat. V případě aktuálních modelů značky Kentoya však chybu rozhodně neuděláte. Snoubí elegantní designové zpracování, kvalitu a příjemnou cenu. Navíc jsou nyní k mání se slevou, a to i na splátky bez navýšení.

ceskokrizemkrazem.cz_kentoya_cz_02Elektrokolo Kentoya RSEB-511 nyní pořídíte se slevou 10 000 Kč!

Elektrokola Kentoya mají baterii integrovanou přímo v rámu a těžiště přímo ve středu. Díky tomu jsou stabilní a snadno ovladatelná. Dalším užitečným prvkem je akcelometr, který umožňuje rozjezd i bez šlapání. Samozřejmostí je také LCD displej se všemi důležitými ukazateli.

Kentoya je značka s dobrým renomé. Na Českém trhu působí již od roku 1994 a každoročně přichází s novými modely a inovacemi. Nedílnou součástí nabídky jsou také mopedy a skútry. Možná se budete divit, ale i ty nachází spoustu příznivců z řad cestovatelů, chatařů a milovníků rybaření.

ceskokrizemkrazem.cz_kentoya_cz_03Oblíbený moped Kentoya Moto Twincup 50 4T

O Jan Neckář

Zkuste také

4 věci, bez kterých se na motovýletech neobejdete

Ať už plánujete výlet po Evropě, nebo jen mototoulky po krásách Česka, neobejdete se bez …