Domů / Doporučujeme / Ve čtyřhvězdičkovém pražském hotelu Absolutum si můžete být jisti kvalitními službami

Ve čtyřhvězdičkovém pražském hotelu Absolutum si můžete být jisti kvalitními službami

Praha je nádherná česká metropole mnohdy charakterizovaná jako stověžaté město nad Vltavou. Skutečně z ptačí perspektivy vidíte neuvěřitelné množství věží a věžiček, které patří sakrálním stavbám i významným budovám. Pokud se chystáte na několikadenní pobyt v hlavním městě České republiky, začněte se už nyní ohlížet po vhodném ubytování, protože přes letní prázdniny je většina hotelů a penzionů rezervovaná českými a zahraničními turisty.

Praha je doslova posetá historickými skvosty, které rozhodně stojí za zhlédnutí. Ovšem všechno se nedá stihnout během jednoho dne. Otázkou však zůstává, kde se ubytovat, abyste nebyli zklamaní. Stačí zadat do vyhledávače „boutique hotel“ a hned se vám jedno ubytovací zařízení nabídne.

Představujeme vám hotel Absolutum

Jestliže se vám zdá, že najít cenově přijatelný a moderní hotel v Praze 7 je nadlidský výkon, potom jste na omylu. Zřejmě jste totiž nenarazili na čtyřhvězdičkový hotel Absolutum se stylově vybavenými pokoji prosvětlenými denním světlem. Pro návštěvníky je v každém pokoji připraven minibar. Chloubou jsou designové koupelny, v nichž je pro hosty připravena mimo jiné i kosmetika. Samozřejmostí je klimatizace, která zajišťuje příjemné klima v celém objektu během letního období.

Jestliže cestujete do Prahy za obchodními příležitostmi a na pracovní schůzky, pravděpodobně se neobejdete bez připojení k internetu. Po večerech klidně můžete pracovat, protože v rámci ubytování je možné využívat Wi-Fi.

Hotel myslí i na relaxaci

Absolutum je mnohdy označován za nejkrásnější wellness hotel v Praze. A není se čemu divit. Součástmi wellness centra jsou finská sauna v rustikálním stylu, ochlazovací bazének a relaxační místnost. Využít můžete služeb profesionálních masérek a masérů či solárního studia.

O Jan Neckář

Zkuste také

Návštěva Starého Města s možností ubytování

Staré Město v Praze představuje jedno z nejkrásnějších historických center ve střední Evropě. Naleznete zde …