Domů / Doporučujeme / Wellness hotel, který mě nadchl

Wellness hotel, který mě nadchl

Když zatoužím po náročném pracovním týdnu v Praze po klidu a odpočinku, zavítám na Jižní Moravu. Na toto místo mě táhne nejen láska k dobrému vínu, nýbrž i touha po wellness službách v malebné krajině, která je naprosto nedočtená a krásná. Když jsem se tedy nedávno pídila po tom, který wellness hotel by mi mohl nabídnout skvělou relaxaci po náročném pracovním roce, obec Pavlov a malebný wellness hotel Iris, byl mou jasnou volbou. A udělala jsem skutečně dobře. Místní hotel mi totiž nabídl mnohem více, než jsem čekala.

Rodinný hotel se vstřícným personálem

Tento rodinný hotel, jak se hotel Iris nazývá, svému zákazníkovi dokáže nabídnout vskutku rozmanité služby. Nejenže mě oslnila, dalo by se říci rodinná péče majitelů, ale rovněž i kvalita ubytování, pestrý program, dobré víno a vesměs naprosto vše, co hotel nabízel. Hotel jsem navštívila v červenci, tudíž byla venkovní teplota jak jinak, než tropická. Tudíž jsem využila příjemné blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny, která rozhodně ví, jak nalákat turisty na své služby. Po návratu z vodních radovánek, jsem se opět nechala opečovávat v místním wellness centru a jak jinak, než se sklenkou dobré Pálavy v ruce.

Ubytování Pavlov zařídil na jedničku

Vinařskou obcí Pavlov, jsem již v minulosti projížděla na kole, jelikož tudy vede nejedna cyklostezka. Z blízka jsem ji však měla tu čest poznat, až nyní. Co se týče ubytování, Pavlov dle mého názoru vítězí. Tak romantický hotel, jsem snad ještě nikdy nespatřila. Věřím, že příští rok se mnou bude moci jet i můj partner, který je ještě mnohem více pracovně vytížen, nežli já a užijeme si na tomto malebném místě na Jižní Moravě, romantickou dovolenou. Nepotřebuji totiž moře ani slunné pláže, stačí mi pouze dobří lidé, chutné jídlo a pití a v neposlední řadě také překrásné místo k odpočinku. A přesně takové místo, jsem nalezla v hotelu Iris.

O Jan Neckář

Zkuste také

4 věci, bez kterých se na motovýletech neobejdete

Ať už plánujete výlet po Evropě, nebo jen mototoulky po krásách Česka, neobejdete se bez …