Domů / Doporučujeme / Užijte si zimní dovolenou v českých horách

Užijte si zimní dovolenou v českých horách

Nedovedete si představy zimu bez zimní dovolené a rádi byste vašim dětem zpestřili zimní prázdniny lyžováním v Jizerských horách? Dopřejte si zimní dovolenou v malebné přírodě Jizerských hor. Ubytování můžete hledat pomocí internetového portálu Kamsi.cz ubytovani.kamsi.cz/jizerske-hory, kde naleznete pestrou škálu možností k útulnému ubytování v místních hotelech, penzionech, apartmánech i ubytováních v soukromí. Dané typy ubytování nabízí nocleh v pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Mnohé apartmány a ubytování v soukromí disponují také kuchyňskou se základním vybavením, kde si můžete připravit něco rychlého k jídlu. Ke stravování můžete využít také některou z místních restaurací a pochutnat si tak na lahodné české kuchyni i světových delikatesách.

Z levného ubytování Jizerské hory to budete mít blízko na lyžování na Tanvaldském Špičáku, Severáku či v Bedřichově. Ze všech třech míst můžete také zahájit běžkování na běžecké Tour de Jizerky. V Jizerských horách najdete profesionálně upravované sjezdovky i běžkařské tratě, lyžařské školy, půjčovny lyžařského náčiní i vleky, které Vám pomohou dostat se na start sjezdovek či běžkařských tras. Jizerské hory si užijete také v případě, že se rozhodnete pro výlet do města Liberce, kde si můžete od každodenního stresu odpočinout v Centru Babylon nebo navštívit science center iQpark. Romantický výlet slibuje poutní město Hejnice, kterému se přezdívá Mariazell.

Levné ubytování Krkonoše láká také k pohodovému prožití zimní dovolené. Krkonoše jsou nejoblíbenějšími českými horami díky pestrým možnostem, které nabízí lyžařům i všem, jenž milují relaxaci ve wellness. Krkonoše se mohou pochlubit také velmi kvalitními ubytovacími službami.

O Jan Neckář

Zkuste také

4 věci, bez kterých se na motovýletech neobejdete

Ať už plánujete výlet po Evropě, nebo jen mototoulky po krásách Česka, neobejdete se bez …