Domů / Doporučujeme / Nejoblíbenější hotely v Praze podle Trip Advisoru

Nejoblíbenější hotely v Praze podle Trip Advisoru

Chystáte se do Prahy a chcete si užít veškerý luxus, který naše stověžatá matička nabízí? Nebo chcete udělat dojem na své obchodní partnery? Jaké jsou tedy nejoblíbenější hotely? Zde je prvních deset podle Trip Advisoru.

Nejoblíbenější hotely v Praze

  1. BoHo Prague Hotel – Tento luxusní hotel se nachází nedaleko Staroměstského náměstí a nabízí ideální prostředí pro turisty i businessmany, kteří mají ta nejvyšší očekávání. Kromě dalších služeb je hostům k dispozici také welness s bazénem a tělocvičnou.
  2. Aria Hotel Prague by Library Hotel Collection – Luxusní hotel na Malé Straně je ideálním místem pro milovníky klidu a historie. Mimo jiné mají hosté privátní vstup na Vrtbovskou zahradu či si mohou vychutnat výhled z panoramatické střešní terasy.
  3. Alchymist Grand Hotel & Spa – Hotelové lázně ve starobylých sklepeních s indonéskými rituály, historicky zařízené pokoje a pohádková atmosféra – to vše a ještě víc nabízí svým hostům tento boutique hotel na Praze jedna.
  4. La Ballerina – Unikátní art-deco hotel si jistě oblíbí všichni milovníci Itálie, neboť jeho součástí je mimo jiné restaurace s neapolskou kuchyní. Hotel se nachází nedaleko Tančícího domu.
  5. Hotel King David – Hotel je pod dohledem židovské komunity. Je vybaven synagogou a svým hostům nabízí košer pokrmy a také hotelové lázně s jacuzzi a párou.
  6. Buddha-Bar Hotel Prague – Hotel vybavený v jedinečném asijském stylu s francouzskými prvky uchvátí svou podmanivou atmosférou i špičkovými technologiemi. Najdete jej jen pár kroků od Staroměstského náměstí.
  7. Radisson Blu Alcron Hotel, Prague – Tento luxusní hotel u Václavského náměstí se pyšní především svou vynikající kuchyní, kterou vede jeden z nejvyhlášenějších šéfkuchařů v České republice, Roman Paulus.
  8. Four Seasons Hotel Prague – Na břehu romantické Vltavy najdete hotel patřící do světoznámého řetězce, který nabízí italskou restauraci, wellnes a spa i vybavení pro business události.
  9. The Grand Mark Prague – Tento luxusní hotel nabízí útulné apartmány v historickém stylu s moderními prvky, konferenční centrum, masáže a fitness centrum.
  10. Mandarin Oriental Prague – Pětihvězdičkový hotel na Malé Straně nabízí díky svému špičkovému vybavení úchvatný pohled do minulosti.

 

 

O Milada Kadeřábková

Zkuste také

Návštěva Starého Města s možností ubytování

Staré Město v Praze představuje jedno z nejkrásnějších historických center ve střední Evropě. Naleznete zde …