Domů / Doporučujeme / Plánujete dovolenou? Zažijte tradiční život na statku na vlastní kůži!

Plánujete dovolenou? Zažijte tradiční život na statku na vlastní kůži!

Přemýšlíte nad rodinnou dovolenou, ale nechce se vám utrácet za pobyt u moře? Co takhle dopřát svým dětem něco tradičního? Ubytování na statku je vhodnou alternativou k dovolené v zahraničí. Sice se nebudete povalovat na pláži, ale za to zde najdete spoustu jiného aktivního vyžití. Děti se seznámí s životem na venkově, hospodářskými zvířaty a nadýchají se čerstvého vzduchu.

Tradiční řemesla na statku Bernard

Pokud máte plné zuby městské šedi a silničního ruchu, vyzkoušejte netradiční pobyty na statku Bernard. Tento jedinečný zážitek vám vžene novou krev do žil. Zapomenete na starosti, na práci a užijete si čas strávený s rodinou. Statek Bernard se zaměřuje na rodinné pobyty s tradičními řemesly. Vy i vaše děti tak máte možnost vyzkoušet si, jak žili vaši předkové. V nabídce ubytovaní je několik balíčků, které zahrnují různé druhy vyžití. Jedná se zejména o řemeslné kurzy v truhlárně, jež ocení zejména muži. Pro dámy jsou připravené praktické ukázky výroby vonných svící a mýdel v místní dílně. Pokud se vám líbí keramické výrobky a vždy jste si chtěli tuto činnost vyzkoušet, máte jedinečnou možnost využít během své dovolené na statku také dílnu keramiky či designu.

Vysoká úroveň ubytovacího zařízení

Přesto, že budete zasvěceni do života vašich předků, užijete si komfortu a moderně vybavených pokojů, kde se budete cítit jako v bavlnce. Penzion na statku poskytuje krátkodobé i dlouhodobé pobyty s vysokým standardem ubytování. Na každém pokoji najdete samostatné sociální zařízení, televizi, ledničku i rychlovarnou konvici s hrníčky. Navíc je v ceně ubytování zahrnuto připojení k wifi, která pokrývá celý areál statku. Penzion se nachází 12 kilometrů od Karlových Varů obklopen krásnou přírodou. Vyžití zde tedy najdou jak vášniví turisté, tak lidé, kteří hledají klid. Více informací o ubytování a kurzech najdete na webových stránkách statku www.statek-bernard.cz.

O Jan Neckář

Zkuste také

4 věci, bez kterých se na motovýletech neobejdete

Ať už plánujete výlet po Evropě, nebo jen mototoulky po krásách Česka, neobejdete se bez …