Domů / Zajímavá místa / Lyžování v Krušných horách

Lyžování v Krušných horách

Klínovec-Neklid-Boží Dar to jsou názvy tří sjezdovek, které se navzájem spojily a tak vznikl velký Skiareál Klínovec. Jeho předností je variabilní využití sjezdových tratích a také několik velmi milých překvapení pro všechny milovníky lyžování.

Velké novinky

Novinkou pro tento rok je spojení Skiareálu se sousedícím Neklidem a přímé lyžařské propojení s Božím Darem. Z původních 18 kilometrů se tak sjezdovky rozšířily na neuvěřitelných 31,5 km, z čehož 21,2 kilometru bude zasněžováno technickým sněhem.

Celkem zde najdete 5 lanových drah a zcela odpadne nutnost přesouvat se pomocí Ski-busu. Další významnou novinkou je i rozšíření sjezdovek Dámská a Pařezová. Dámská bude rozšířena o 100% a Pařezová o 20%. Modernizace se navíc dočká také COOL Fun park, kde přibyli nové zábavné prvky a chill zóna.

Dále se mohou návštěvníci těšit na legendární snowpark Neklid, který je jedním z nejstarších v ČR, ale rozhodně to na něm není znát, ba naopak. Nabízí totiž jedno z nejmodernějších vybavení v podobě skoků a překážek na špičkové úrovni.

Ceník

Jednodenní skipass pro dospělého vyjde na 750 korun, pro dítě pak 600.

O Vojta

Zkuste také

Zapište si do kalendáře setkání uměleckých kovářů na hradě

Tahle událost patří k letním krásám. Představte si nádherný rozlehlý hrad a umělecké kováře z …