Domů / Doporučujeme / Dovolená v Jeseníkách a v Jihlavě

Dovolená v Jeseníkách a v Jihlavě

Jihlava (Iglau) Old City Gate, Moravia, Czech Republic

Láká vás dovolená v českých luzích a hájích? Proč nezůstat v létě na území Česka, když je tu tak krásně. Poznejte horské prostředí Jeseníků, kde můžete strávit příjemnou a ničím nerušenou dovolenou. Za návštěvu stojí i Jihlava, která stejně tak jako i její okolí nabízí spoustu zajímavých míst a tipů na výlety.

Široká nabídka penzionů po celé České republice

Lokalita by už vybraná byla, teď ještě najít nějaký ten hotel? Hledáte místo, kde složit hlavu ve vámi preferované lokalitě? Vyberte si na Hauzi z široké nabídky ubytování. V nabídce naleznete penziony, ze kterých si určitě vyberete. Ať už hledáte pobyt bez stravy, se snídaní, či třeba s polopenzí, mezi rozmanitou nabídkou penzionů po celé České republice si určitě i vy najdete ten pravý přesně pro vás.

Atraktivní prostředí Jeseníků pro milovníky přírody

Jednou za čas prostě vypnout je pro tělo vítaným rozhodnutím. Není nad to si zkrátka odpočinout a alespoň pár dnů nemuset řešit pracovní povinnosti a další záležitosti. Navštivte atraktivní prostředí Jeseníků, které mají co nabídnout jak milovníkům turistiky, sportu a aktivního trávení dovolené, tak i těm, kteří preferují spíše relaxaci, odpočinek a poklidné procházky. Tuto lokalitu si zkrátka zamilujete, a to v každém ročním období. Vydejte se třeba na vrcholky hor, projeďte se na kole nebo na běžkách. Zarezervujte si ubytování Jeseníky a přijeďte si odpočinout od starostí všedních dnů.

Jihlava a okolí láká k výletům

Také Jihlava a její okolí je jako stvořené pro podnikání nejrůznějších výletů. Na své si tu přijdou jak páry, tak i rodiny s dětmi nebo senioři. Objednejte si na Hauzi ubytování Jihlava a přijeďte si odpočinout do tohoto krásného města plného nových zážitků a poznání. Navštivte třeba místní zoologickou zahradu nebo podzemní jeskyně.

O Jan Neckář

Zkuste také

Návštěva Starého Města s možností ubytování

Staré Město v Praze představuje jedno z nejkrásnějších historických center ve střední Evropě. Naleznete zde …