Domů / Doporučujeme / Návštěva Starého Města s možností ubytování

Návštěva Starého Města s možností ubytování

Staré Město v Praze představuje jedno z nejkrásnějších historických center ve střední Evropě. Naleznete zde celou řadu zajímavých památek a míst. Dýchá zde na vás tajemná atmosféra. Tu by měl zažít každý návštěvník Prahy. Jestliže zde hodláte strávit více dní, využijte možnost ubytování, které nabízí hotel Staré Město THE EMBLEM.

Co zajímavého nabízí Staré Město?

Plánujete-li návštěvu Prahy, rozhodně byste tuto její část neměli vynechat. Co zde na vás čeká? Nechte se inspirovat několika tipy.

Staroměstské náměstí – představuje centrální prostor Starého Města. Je plné historických památek a budov. Nejvýraznější dominantou je Staroměstská radnice, jejíž součástí je proslulý orloj. Také zde naleznete Týnský chrám, který patří mezi pražské symboly.

Karlův most – jedná se o nejstarší dochovaný most vedoucí přes řeku Vltavu. Představuje spojnici Starého Města a Malé Strany. Most lemují sochy světců.

Královská cesta – směřuje od Prašné brány přes Celetnou ulici, Staroměstské náměstí, Karlův most směrem na Pražský hrad. Na Královské cestě je k vidění celá řada zajímavých památek.

Celetná ulice – patří mezi nejstarší pražské ulice. Lemuje jí celá řada historických budov, u kterých můžete obdivovat nádherné fasády. Procházka touto ulicí ve vás navodí atmosféru starověké Prahy.

Ubytování na Starém Městě

Hodláte-li se zde ubytovat, využijte nabídku ubytovacích i stravovacích služeb, které poskytuje THE EMBLEM – lyfestylový hotel, který kromě ubytování umožňuje také třeba obchodní snídaně Praha ve své restauraci George Prime Steak. Pro ubytování je k dispozici 59 pokojů. Součástí jsou také 4 junior pokoje a 3 luxusní apartmá. Energii a odpočinek nabízí hotelové wellness Staré Město. V něm na vás čeká fitness, sauna, pára a Kneippův chodník, relaxační místnost, střešní terasa a vířivka. Tak neváhejte, osvěžte se a dobijte energii přímo uprostřed Prahy. Wellness je k dispozici nejen hotelovým hostům, ale každému, kdo o něj má zájem.

O Jan Neckář

Zkuste také

4 věci, bez kterých se na motovýletech neobejdete

Ať už plánujete výlet po Evropě, nebo jen mototoulky po krásách Česka, neobejdete se bez …