Domů / Tipy na výlet / Nejlepší aquaparky u nás aneb kam vyrazit za letním osvěžením

Nejlepší aquaparky u nás aneb kam vyrazit za letním osvěžením

Letní horka dosahují v těchto dnech nejvyššího vrcholu. Dopřejte si proto příjemné osvěžení v některém z aquaparků, které přináší nejen možnost relaxovat u vody, ale také zabavit doslova celou rodinu. Aquapark, to není jen bazén, ale množství atrakcí, možností občerstvení a příležitostí k odpočinku i zábavě.

Aquapark Čestlice

Pražané ocení Aquapalace Praha, který jim nabídne prožít zde den plný sportu, zábavy i relaxace. Jedná se o největší aquapark ve střední Evropě. Nechybí vodní svět, sauny, krásné SPA i moderní fitness. Ve vodním světě si zase můžete užívat množství zábavy ve třech tematicky upravených palácích.

Městské lázně Hradec králové

Zábavu i relaxaci nabídnou městské lázně-aquapark v Hradci Králové. Nechybí zde tobogány, velký bazén, umělé vlnobití či vířivky.

Aquapark Olomouc

V Olomouci si můžete užívat venkovních i vnitřních částí. Užívat si zde tedy můžete v letních vedrech, ale i v jiném období bez ohledu na počasí. Jistě vás zde zaujme 123 metrů dlouhý tobogán, který patří k nejdelším v České republice. Sjíždí se na nafukovacích duších.

Aquapark Děčín

Aquapark Děčín patří mezi moderní rekreačně-sportovní komplexy, který se může chlubit termální vodou. Užívat si zde můžete zábavy v kryté i venkovní části. Nechybí dva kurty na plážový volejbal a streetbalové kurty. Termální voda umožňuje celoroční využívání venkovního bazénu.

Koupaliště-aquapark Mladá Boleslav

V Mladé Boleslavi se děti i dospělí vyřádí ve venkovním koupališti-aquaparku, které nabízí množství atrakcí. Od tobogánu, přes skoky do vody, překážkové dráhy či obří trampolínu.

Aqualand Moravia Pasohlávky

Právě zde najdete nejmodernější aquapark v ČR. Nachází se zde na 14 bazénů, 20 tobogánů, 24 saun, skvělá restaurace a další wellness. Tuto bombu si můžete užívat jen 20 minut jízdy od Brna

O Vojta

Zkuste také

Užijte si zimu na zámku v Čechách!

Předvánoční čas bývá už tradičně poměrně uspěchaný, chaotický. Přitom by tomu mělo být přesně naopak. …