Domů / Tipy na výlet / E-salon

E-salon

Nemáte plán na tento víkend? Co si takhle zajet do Prahy na výstavu představující okno do naší budoucnosti. E-salon totiž přináší to nejlepší ze současné elektromobility.

Unikátní výstava v ČR

Pokud jste fanoušky do moderních technologií a zajímáte se o možnosti dopravy skrze elektropohony, pak by vám rozhodně neměl uniknout E-salon, který se koná od tohoto čtvrtka až do neděle.

K vidění bude celá řada neuvěřitelných vynálezů souvisejících s elektromobilitou. Nebudou chybět elektromobily, ale také elektronická letadla, vírník, koloběžky, kola, motocykly a mnoho dalšího. Nebojte se, rozhodně se nejedná o nudnou výstavu elektromobilních výmyslů, kterým bude rozumět jen člověk zasvěcený.

Celou akci bude doprovázet i velmi bohatý doprovodný program pro děti i dospělé, díky čemuž si užije na výstavišti zábavu celá rodina. Celá akce se koná od tohoto čtvrtka až do neděle na PVA Expo Praha Letňany.

A na koho se můžete těšit?

Tak například na oblíbené moderátory pořadu Autosalon, nebo na unikátní technickou laboratoř od Škodovky. Na sraz milovníků vozů Tesla, nebo automobilky jako je Renault, Hyundai, Lexus, Volkswagen užitkové vozy, Jaguár nebo také Range Rover.

Hvězdou celého salónu by měla být automobilka Toyota, který zde představí vodíkový model Mirai.

Tak co s kým se uvidíme v Praze?

O Vojta

Zkuste také

Tip na zimní wellness pobyt na zámku

Zastavte se, odpočiňte si a načerpejte sílu. Budete ji potřebovat! Epidemie sílí. Počet infikovaných koronavirem …