Domů / Doporučujeme / Ubytování Moravský kras láká k podzimní dovolené

Ubytování Moravský kras láká k podzimní dovolené

Hledáte ubytování pro sraz nebo si chcete jen tak s rodinou odpočinout od každodenních starostí a prožít pár dní v hezké přírodě? Možná Vás zaujme nabídka na ubytování v hotelu Probe.

Nabídka ubytování Blansko

Ubytování Moravský kras poskytuje pohodlné ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením za výhodné ceny. Komfortní ubytování doplňuje možnost stravování v hotelové restauraci, kde si můžete pochutnat na klasické české kuchyni. Bližší informace o ubytování najdete zde www.hotelprobe.cz. Nedaleko hotelu najdete také areál, kde si můžete zahrát kuželky nebo squash. Přijedete-li do Blanska v letních parných dnech, můžete se svlažit v místní přehradě nebo zatopeném lomu. Ve městě můžete navštívit také nový aquapark. S ubytovnou Blanskobudete spokojeni také v případě, že se rozhodnete podniknout výlety do nejbližšího okolí. Hotel Probe najdete v jihomoravském městě Blansko, které je považováno za vstupní bránu do Moravského krasu. K výletům zde však lákají také mnohá jiná zajímavá místa.

Tipy na výlety z ubytování Moravský kras

Snad každý, kdo přijede do Blanska, by rád viděl jeskyně Moravského krasu. Hotel Probe do nich dokonce pro ubytované hosty zajišťuje vstup. Největším lákadlem pro návštěvníky je pravděpodobně Punkevní jeskyně s propastí Macocha. Tuto jeskyni můžete navštívit celoročně, u jiných je potřeba vždy se informovat o otevírací době. Těšit se můžete nejen na nádhernou krápníkovou výzdobu, ale také projížďku na lodičkách po říčce Punkvě. Na výlet zve také muzeum železa v Josefově, větrný mlýn v Rudici, zámek Blansko nebo pivovar v Černé hoře.

O Jan Neckář

Zkuste také

4 věci, bez kterých se na motovýletech neobejdete

Ať už plánujete výlet po Evropě, nebo jen mototoulky po krásách Česka, neobejdete se bez …