Domů / Doporučujeme / Tip na skvělé konferenční prostory v centru Prahy

Tip na skvělé konferenční prostory v centru Prahy

Chystáte se pořádat konferenci, na niž se nezapomíná? Prvním krokem by mělo být nalezení vhodných prostor. S Prahou krok vedle neuděláte, ta je vhodná k pořádání jakýchkoliv akcí. Hosté z daleka možná využijí šanci prozkoumat naše hlavní město a Pražáci třeba poznají nějakou novou lokalitu. Jenže tím, jak je Praha obrovská, se také ztěžuje výběr. Kde najdete dobré konferenční prostory?

Když se nad tím zamyslíte, důležitá jsou zejména tři kritéria:

1. Lokalita. Místo by mělo být snadno dostupné, a to i pomocí MHD. Ne každý přijede vlastním automobilem, nicméně pro tyhle účely zase potřebujete v blízkosti dost velké parkoviště.

2. Reprezentativnost. Jistě chcete na návštěvníky udělat dobrý dojem, takže o tomhle nemá smysl diskutovat. Konferenční prostory by měly být moderní.

3. Vybavení. Tím máme na mysli dataprojektor, plátno na promítání, ale také dostatek židlí a stolů, catering.

Plánujete-li vícedenní akci, měly by vámi vybrané konferenční prostory v Praze nabízet také dostatečně luxusní ubytování.

Představte svým hostům atmosféru Prahy 30. let

Pro pořádání konferencí je skvělou volbou Prokop Boutique Hotel patřící mezi nejznámější hotely na Žižkově. Jedná se o skutečně prémiový hotel s klimatizovanými pokoji, parkováním v hotelových garážích, výbornou stravou a vybavenými konferenčními prostory. Celý hotel je navíc zařízen ve stylu Prahy 30. let, tedy funkcionalisticky a moderně, nadčasově. Právě ve 30. letech minulého století totiž hotel započal své působení.

Konferenční místnost si můžete vybrat

V hotelu jsou celkem tři konferenční místnosti o různých velikostech. Ta největší má kapacitu pro 60 lidí. Všechny jsou osvětlené denním světlem, vybavené podlahovými zásuvkami, klimatizací, konferenční technikou a připojením k vysokorychlostnímu internetu. Školitel má k dispozici sousední místnost s faxem, kopírkou, počítačem a tiskárnou. S pořádáním konferencí má Boutique hotel v Praze zkušenosti, po celou dobu je vám navíc k dispozici event coordinator, aby vše proběhlo hladce a bez nejmenších chybiček.

O Jan Neckář

Zkuste také

Návštěva Starého Města s možností ubytování

Staré Město v Praze představuje jedno z nejkrásnějších historických center ve střední Evropě. Naleznete zde …