Domů / Doporučujeme / Půjčte si obytný vůz a vycestujte za dobrodružstvím

Půjčte si obytný vůz a vycestujte za dobrodružstvím

Dovolená se kvapem blíží a stále ještě nemáte žádné cestovní plány? Můžete vyzkoušet letošní léto něco nového a vycestovat v uvolněnějším stylu. Provozujeme pronájem obytných vozů Praha a spolupracujeme s německými výrobci značek Burstner, Hymer-Carado a Dethleffs. Je to dobrý způsob, jak vyrazit na cesty, pokud hledáte svobodnější cestování a zároveň je pro Vás důležitý i komfort.

1Veškeré obytné vozy jsou vybaveny plynovým topením s boilerem, ale i klimatizací. Tím pádem jste připraveni na chladné a zároveň perné počasí. Obytná auta disponují i ledničkou s mrazákem, kuchyňským dřezem, toaletou a tempomatem. Pokud budete chtít na cestách vařit, najdete zde tedy vše potřebné. Pro půjčení obytného vozu je minimální délka tři dny a půjčit si ho můžete klidně na celý rok. Také je možno zařídit pronájem obytných vozů pro firemní účely. Zaplacené nájemné je v takovémto případě daňově uznatelným nákladem.

Obytný vůz standardně není vybaven ložním prádlem, jelikož si uvědomujeme, že většina klientů preferuje vlastní. Je však možno předem připravit i ložní prádlo, pokud tak předem učiníte v objednávce. Obytné automobily je možno řídit po dosažení hranice 21 let a také je požadována praxe v řízení auta tři roky. Máte-li jakékoliv další otázky a rádi byste se dozvěděli více, neváhejte se na nás s čímkoliv obrátit.

 

O Jan Neckář

Zkuste také

Návštěva Starého Města s možností ubytování

Staré Město v Praze představuje jedno z nejkrásnějších historických center ve střední Evropě. Naleznete zde …