Domů / Doporučujeme / Jurys Inn – hotel v centru Prahy na Florenci

Jurys Inn – hotel v centru Prahy na Florenci

Pro všechny, kteří se chystají do Prahy na dovolenou, služební cestu anebo konferenci, lze doporučit kvalitní a cenově dostupné ubytování v hotelu Jurys Inn. Návštěva hlavního města je pokaždé nezapomenutelnou záležitostí, a tak by měla být okořeněna komfortními noclehy v moderním stylu. Určitě se vám zalíbí prostory hotelu, které uspokojí jednotlivce i větší skupiny ubytovaných. Za zmínku stojí, že je Jurys Inn oblíbeným místem pro uspořádání konferencí a firemních akcí.

Proč si zvolit právě Jurys Inn?

Moderní hotel v centru Prahy na Florenci se pyšní přitažlivou polohou a disponuje 214 prostornými pokoji, které splní požadavky i nejnáročnějšího návštěvníka. Jeho prostory jsou nekuřácké a pokoje jsou opatřeny novými postelemi, TV s plochou obrazovkou, mini ledničkou a pracovním stolem. Samozřejmostí je Wi-Fi zdarma, stylové konferenční místnosti, bistro Restaurant, vlastní garáže, a dokonce tělocvična.

Konferenční hotel v Praze

Prostory Jurys Inn jsou hojně využívány pro konference a jiné akce. K dispozici jsou menší i středně velké místnosti, kde se odehrávají semináře a firemní aktivity. Prostory nepostrádají Wi-Fi připojení zdarma, klimatizaci a vestavěný zvukový systém. Konferenční hotel v Praze najdete u metra Florenc, proto se k němu každý účastník firemní akce dostane bez sebevětších obtíží.

Bistro v Praze 8 nabízí skvělé menu

Bar a bistro v Praze 8 jsou zařízeny v dechberoucím evropském duchu. Počítejte s bohatou nabídkou pokrmů a nápojů. Určitě oceníte sezónní menu. V restauraci pojaté do stylu bistra panuje příjemná atmosféra. Pochutnáte si na snídani, poledním menu, odpolední kávě, večeři a osvěžujících koktejlech. Bar mají v lásce především hoteloví hosté, ale i pražští obyvatelé. Útulné prostory, tlumená hudba a pestrá paleta drinků zpestří chvíle po náročném pracovním dni i konferenci.

O Jan Neckář

Zkuste také

Návštěva Starého Města s možností ubytování

Staré Město v Praze představuje jedno z nejkrásnějších historických center ve střední Evropě. Naleznete zde …