Domů / Doporučujeme / Accorhotels – ubytování v České republice

Accorhotels – ubytování v České republice

Najít kvalitní ubytování v České republice není tak úplně oříšek. Vždy rozhoduje cena, dostupnost, vybavenost a cena volných pokojů, poloha hotelu, možnost okolního vyžití a podobně. Pro všechny, kteří hledají pěkné noclehy za příjemné ceny je určen Accorhotels. Na chytrém webu získáte všechny potřebné informace o hotelech nacházejících se nejen na území naší země. Už nebudete tápat a rozhodnete se podle svých požadavků. Podívejte se na pár tipů z Prahy, Plzně a Ostravy.

Ibis Plzeň nadchne svým designem

Moderně vystavěný 3 hvězdičkový Ibis hotel Plzeň najdete v Borských polích. Tato městská zóna je bezpečná a nachází se zde také univerzita. Ibis hotel Plzeň disponuje 130 pohodlnými pokoji, kterým nechybí Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, pracovní stůl a komfortní postel. Ubytování vyhledávají obchodní cestující i turisté přijíždějící do Plzně na dovolenou. Hotelu nechybí pěkná restaurace nabízející mezinárodní kuchyni, non stop otevřený bar a dvě konferenční místnosti s kapacitou 70 lidí.

Mercure Ostrava Centrum voní novotou

Stylový hotel Ostrava Centrum se pyšní čtyřmi hvězdičkami. Nachází se v srdci Ostravy a nabízí ubytování v 139 pokojích. Hosté mohou využít restauraci, bar, letní zahrádku, fitness centrum s parními lázněmi a konferenční místnost. Mercure Ostrava Centrum je vzdálený jen 10 minut chůze od hlavního vlakového nádraží a půl kilometru od Stodolní ulice.

Hotel Ibis Praha na Starém Městě

Nádherný hotel Ibis Praha leží v romantické lokalitě Starého města. Je obehnán restauracemi, bary, kavárnami, obchůdky a honosnými památkami. Oči ubytovaných spatří Staroměstské náměstí, Obecní dům i Karlův most. Poblíž je oblíbené nákupní centrum Palladium. Hotel Ibis Praha má komfortní pokoje s klimatizací, Sweet beds ibis a Wi-Fi. Lobby bar a jídelní koutek jsou otevřeny 24 hodin denně.

O Jan Neckář

Zkuste také

4 věci, bez kterých se na motovýletech neobejdete

Ať už plánujete výlet po Evropě, nebo jen mototoulky po krásách Česka, neobejdete se bez …