Domů / Doporučujeme / Bujaré oslavy Silvestra v Moravském krasu

Bujaré oslavy Silvestra v Moravském krasu

Nevíte, kam na Silvestra a neradi byste poslední den v roce oslavili doma? Reservujte si ještě nyní na poslední chvíli ubytování v ubytování Moravský kras a prožijte poslední dny v pohodové atmosféře města Blansko. Kontaktní údaje s ceníkem a veškerými potřebnými informacemi najdete zde www.hotelprobe.cz.

Oslavy Silvestra v ubytování Moravský kras

Ubytování Blansko a okolí nabízí ubytování hotelového typu, přičemž se můžete ubytovat v některém z osmdesáti pokojů se sociálním zařízením. Hotel je vybaven také restaurací, kde si můžete dát něco dobrého k jídlu. Spokojeni budete, jak se samotným ubytováním, tak s cenami. V ubytování Blansko si na své přijdou, jak rodiny s dětmi, tak i skupinky kamarádů, kteří hledají místo pro silvestrovské oslavy na poslední chvíli. Zavítat sem mohou také jednotlivci, kteří nechtějí strávit poslední den v roce sami. Vstupní brána Moravského krasu Vás nadchne svým pohostinstvím. V areálu hotelu si můžete zahrát silvestrovský nebo novoroční squash nebo méně fyzicky náročné kuželky.

Kam na výlet v Moravském krasu?

Vstupní brána Moravského krasu láká celoročně také stovky turistů. K nejvyhledávanějším turistickým cílům patří především jeskyně Moravského krasu. Místní jeskyně jsou proslulé především krásnou krápníkovou výzdobou. To platí především pro jeskyni Balcarka či Kateřinská jeskyně. Během prohlídky Punkevní jeskyně se dostanete až na dno propasti Macocha a na člunech proplujete po podzemní říčce Punkvě. Dalším zajímavým výletem se může stát návštěva města Kunštát. V této obci na Vás dýchne atmosféra hrnčířské a keramické tradice. Prohlédnout si zde můžete jednu z největších rarit, kterou je vytesaná jezdecká socha sv. Václava, osmnácti blanických rytířů i obří socha prezidenta T. G. Masaryka.

O Jan Neckář

Zkuste také

Návštěva Starého Města s možností ubytování

Staré Město v Praze představuje jedno z nejkrásnějších historických center ve střední Evropě. Naleznete zde …