Domů / Doporučujeme / Ubytování na šumavské Kvildě se vám bude líbit

Ubytování na šumavské Kvildě se vám bude líbit

Máte rádi českou přírodu? Líbí se vám české hory? Potom nedáte pravděpodobně dopustit ani na Šumavu. Nevíte-li, kam přesně se vydat, doporučíme horskou Kvildu – v mnohých dnech nejchladnější místo v České republice, které však rozhodně stojí za návštěvu a to v kterékoliv roční období.

Jarní, letní, podzimní i zimní vyžití

Na Kvildě si můžete přijít na své, ať jste mladší, nebo starší. V letních měsících budete zřejmě holdovat turistice nebo cyklistice a v zimě jednoznačně lyžování. Ubytování Kvilda se nachází přímo u sjezdovky – je tedy jako stvořené pro všechny milovníky sjezdového lyžování, ale samozřejmě je vhodné i pro příznivce běžkařských stop, že jich tu v okolí je opravdu hodně!

Několik apartmánů – ubytování pro všechny

Ubytování na Kvildě nabízí hned čtyři apartmány – jedná se o apartmán pro 2 – 3 osoby, apartmán pro 3 – 4 osoby, dále potom apartmán pro 4 – 6 osob a apartmán pro 6 – 8 osob. Díky rodinnému prostředí se budete v nejlépe situované horské chatě cítit jako doma. Vzhledem k velkému zájmu se však vyplatí včasná rezervaci termínu – tu lze realizovat buď telefonicky, nebo i online prostřednictvím internetových stránek.

Půjčovna lyžařského vybavení

Velkou výhodou v zimních měsících je, že chata disponuje půjčovnou lyžařského vybavení. Znamená to tedy, že s sebou nemusíte vozit lyže. Vše si bez problémů zapůjčíte. Navíc, pro hosty chaty, jsou nabízeny mnohem nižší ceny – zimní dovolená na Šumavě vás nemusí v žádném případě stát majlant.

Ideální místo pro relaxaci

Horská chata na Kvildě nabízí ideální místo pro celoroční odpočinek. Potřebujete nabrat nové síly do dalších, většinou náročných dnů? Potom je právě Šumava a její přírodní krásy ideálním místem pro realizaci těchto představ. Vydejte se sem a uvidíte, že se vám nebude chtít domů!

 

 

 

O Jan Neckář

Zkuste také

Návštěva Starého Města s možností ubytování

Staré Město v Praze představuje jedno z nejkrásnějších historických center ve střední Evropě. Naleznete zde …