Domů / Doporučujeme / Hledáte levné ubytování v Plzni?

Hledáte levné ubytování v Plzni?

Pokud máte v plánu cestu a následný krátkodobý pobyt v Plzni, je důležité ještě před odjezdem vyřešit ubytování. Spousta z vás bude preferovat levné ubytování Plzeň, kde však musí být zachován určitý standard.

Oblíbená ubytovna v Dýšině

Netrváte-li přímo na tom, že musíte bydlet v centru města, lze využít ubytovacích kapacit v Dýšině. Ubytovna Plzeň nabízí dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Součástí pokojů je stůl, sezení a skříně. Nechybí ani umyvadlo a lednice s mrazákem. Samozřejmostí je taktéž internetové připojení.

Ve venkovních prostorách ubytovny je k dispozici monitorované parkoviště a posezení s možností grilování.

V blízkosti golfové hřiště a další relaxačně-sportovní vyžití

Jste sportovní typy? Tak i pro vás je ubytovna v Dýšini tou správnou volbou. V blízkosti je situováno oblíbené golfové hřiště. To však není zdaleka všechno – pokud rádi jezdíte na kole a chcete poznat zase nová místa, využijete zajisté přilehlých cyklostezek. Čeká vás také les, kde lze sbírat houby, pokud rostou, nebo vyrazit jen za odreagováním a procházkou. Nuda tedy rozhodně nehrozí. A kdyby vás náhodou vše omrzelo, vydejte se přímo do nedalekého města, kde to opravdu žije!

Jak se do Dýšiny dostanete?

Určitě vás bude zajímat, jak se do Dýšiny dostanete. Tato obec se nachází asi pět minut cesty od Plzně. Je tak na dosah městu a přitom nabídne klidné prostředí plné zeleně. Na dálnici D5 Praha – Plzeň stačí využít sjezd na exitu 67 a pokračovat směr Chrást.

Určitě doporučujeme včasnou rezervaci, ta zajistí, že po vašem příjezdu bude vše připraveno a nemusíte se obávat, že by snad byly ubytovací kapacity momentálně obsazeny a vy jste museli hledat jiné místo, což by byla obrovská škoda, jelikož ubytovnu s podobnými možnostmi byste v blízkosti našli jen stěží.

 

 

O Jan Neckář

Zkuste také

Návštěva Starého Města s možností ubytování

Staré Město v Praze představuje jedno z nejkrásnějších historických center ve střední Evropě. Naleznete zde …