Domů / Doporučujeme / Tip na zimní wellness pobyt na zámku

Tip na zimní wellness pobyt na zámku

Zastavte se, odpočiňte si a načerpejte sílu. Budete ji potřebovat!

Epidemie sílí. Počet infikovaných koronavirem rychle přibývá, nemocnice se plní pacienty ve vážném stavu. Nejvyšší čas pokud možno co nejvíce posílit svou imunitu. Ideálně na nějakém wellness pobytu.

Wellness na zámku? Správná volba

Co třeba takový wellnessový pobyt na zámku? Právě takový si pro vás připravili v Chateau Herálec, Boutique Hotel & Spa by L‘OCCITANE. Usazeném v regionu s největším výskytem historických památek UNESCO a ležícím uprostřed téměř nedotčené přírody české Vysočiny. Plné hlubokých lesů, přilehlých obor, rozlehlých údolí a dech beroucích přírodních scenérií.

Opravdu luxusní zámecký hotel

Tento pětihvězdičkový luxusní lázeňský boutique hotel, k němuž patří i unikátní anglický park z 18. století, si vás po všech stránkách získá. Čeká vás tu naprosto unikátní designové ubytovaní a exkluzivní servis na jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách, na němž můžete prožít nezapomenutelný zámecký wellness. Plný luxusního hýčkání a rozmazlování. Které si určitě zasloužíte.

Vynikající strategická poloha

Do Chateau Herálec se snadno dostanete – má totiž přímý přístup z dálnice D1. Boutique Hotel je však také v rozumné vzdálenosti hned od tří mezinárodních letišť – brněnského, pražského i vídeňského. A dokonce u něj přistanete i helikoptérou. Jen si to představte – s ženou či mužem svých snů přistanete u zámku, v němž prožijete nezapomenutelný víkend, helikoptérou. Zamlouvá se vám tento scénář? Nám tedy hodně. Posuďte sami.

Zenová oáza

Provozovatelé o svém Chateau hovoří jako o zenové oáze. A nejsou zas tak moc daleko od pravdy. Luxusní pokoje Chateau Herálec nabízejí absolutní soukromí a ničím nerušený klid. Hotový balzám na nervy nejenom pro vytížené manažery a podnikatele, ale třeba i ženy unavené předvánočním shonem. Nebo ty, kteří zkrátka chtějí posílit sovu imunitu, odpočinout si a na pár vzácných dní zapomenout na problémy všedního dne. Ty tu mizí opravdu rychle.

Nepoznané gurmánské zážitky

Máte rádi dobré víno? V tom případě jste na správné adrese. Specialitou zámku je totiž unikátní sbírka značkových francouzských vín z oblasti Bordeaux, jedna z největších sbírek tohoto druhu v Čechách. V kombinaci s delikátní zámeckou gastronomií z čerstvých lokálních surovin bez chemických přísad a dochucovadel vás tak čekají možná doposud nepoznané gurmánské zážitky

Spa by L’OCCITANE

Ještě u většího vytržení budete, poznáte-li jedinečné Spa by L’OCCITANE, kde zase zažijete naprosto výjimečný relax. Plně srovnatelný s tím, který byste zažili v originálních Spa L’Occitane v domovském pětihvězdičkovém hotelu Couvent des Minimes v Provence. Své tělo i duši zde necháte hýčkat jedinečnou přírodní kosmetikou L’OCCITANE v té nejvyšší kvalitě.

Saunový svět, bazén pod klenbami a vířivka ve věži

Co vše vás tu čeká? Je toho opravdu hodně. V první řadě to je jedinečný intimní saunový svět nacházející se v přístavbě z 19. století. K dispozici vám bude parní lázeň, infrasauna, prostorná finská sauna a také menší bylinná, ve které je možné použít přírodní esence s bylinnými oleji. Zážitkem ovšem zajisté bude i plavání v unikátním bazénu vybudovaném pod historickými klenbami. Nebo dáte přednost vířivce v kamenné věži? S černě perleťovým povrchem perfektně ladícím se starou pískovou dlažbou. Vířivku si navíc budete moci zarezervovat jen pro sebe.

Zámecké silencárium a herbárium

Toužíte po absolutním tichu? V tom případě si nenechte ujít návštěvu zámeckého silencária. Tento název už z podstaty napovídá, že zde je ticho na prvním místě. Ticho, které ruší snad jen ptáci z přilehlého anglického parku. Minout byste ale neměli ani tamní herbárium, v němž lékárníci svého času sušili čerstvé bylinky. A dnes se v něm v podstatě děje totéž, a vy kouzla natrhaných bylin můžete pocítit na vlastní kůži. Stejně jako spoustu dalších lákavých procedur a masáží – od klasických přes lymfodrenážní až po masáž teplými lávovými kameny. Velké oblibě se těší i párové masáže a naprosto unikátní pasivní terapie založena na principech suché termoterapie a pulzní magnetoterapie.

Zkrátka vás čeká luxus a rozmazlování, o které se vám snad ani nesnilo.

O Jan Neckář

Zkuste také

Návštěva Starého Města s možností ubytování

Staré Město v Praze představuje jedno z nejkrásnějších historických center ve střední Evropě. Naleznete zde …