Domů / Doporučujeme / Kde se ubytovat během služební cesty? Na Letné můžete odpočívat i relaxovat

Kde se ubytovat během služební cesty? Na Letné můžete odpočívat i relaxovat

Chystáte se na služební cestu do Prahy a hledáte vhodné ubytování? Pokud potřebujete bydlet v blízkosti centra, můžete vyzkoušet například Hotel Belvedere na pražské Letné.

Máte-li rádi delší procházky po práci, tak zajisté oceníte, že ze Starého města, Malé Strany, ale třeba i Karlína lze do hotelu dojít pěšky. Po celém dni v kanceláři se tak protáhnete a navíc si vychutnáte rušnou atmosféru hlavního města.

Kromě toho se hotel nachází jen několik minut chůze od metra C, odkud pohodlně dojedete do centra i okrajových částí hlavního města. Zároveň můžete pro dopravu po Praze využít několik tramvajových spojů, které jsou v provozu i v noci.

Kam po práci

Samotný čtyřhvězdičkový hotel se nachází nedaleko Strossmayerova náměstí. Kromě exkurze do centra Prahy můžete volný čas trávit například v nedalekých Letenských sadech nebo v parku Stromovka.

Na obou místech si můžete zasportovat, stejně tak tu najdete dost míst, kde se lze občerstvit. Co by kamenem dohodil, je to i k Vltavě, kde je zvláště v letních měsících velmi příjemné posezení.

Odpočinek na hotelu

Relaxovat ale můžete samozřejmě i na vašem pokoji. K dispozici jsou prosvětlené jednolůžkové až třílůžkové pokoje, všechny z nich samozřejmě nekuřácké. Na všech pokojích můžete využít internetové připojení zdarma, sledovat filmy na satelitním LCD televizoru nebo si vybrat v minibaru občerstvení, na které máte právě chuť.

Na pokojích můžete samozřejmě i pracovat. Pokud potřebujete dokončit nějaký projekt, tak určitě oceníte pohodlný psací stůl. Práci si můžete vzít i do hotelové restaurace a dokončit ji v příjemném prostředí u večeře.

O Jan Neckář

Zkuste také

4 věci, bez kterých se na motovýletech neobejdete

Ať už plánujete výlet po Evropě, nebo jen mototoulky po krásách Česka, neobejdete se bez …