Domů / Doporučujeme / Jaké jsou nejoblíbenější hotely dneška v prostředí slunných Emirátů?

Jaké jsou nejoblíbenější hotely dneška v prostředí slunných Emirátů?

Exotická dovolená je velkým lákadlem pro mnohé turisty. Kromě touhy poznávat cizí kraje je tu i spoustu slunce a zajímavé zážitky doslova na každém kroku. Je však zapotřebí vybrat si kvalitní ubytování, protože to samo o sobě je půl úspěchu. V případě, že tomu tak nebude, zkazíte si slunečné dny v Karibiku nebo Orientu. Pojďme si proto představit zajímavé tipy na ubytování třeba právě ve Spojených arabských emirátech.

Hotely jsou v této lokalitě skutečně luxusní, rozhodně je z čeho vybírat

Když se řekne hotely v SAE, bezesporu se nám vybaví absolutní luxus. A ve většině případů tomu tak je, dočkají se velmi vysokého nezávislého hodnocení, které slouží jako dobré vodítko při finálním výběru. Je však pravdou, že některé hotely zde ještě vyčnívají vysoko nad svou konkurencí, můžete se informovat v mnoha našich recenzích. Zjistěte, jak se věci mají, od těch, kteří mají už konkrétní zkušenost. Rozhodovat se právě takto je velmi zodpovědné a minimalizujete hrozbu, že by se vám snad vysněná dovolená změnila v nepříjemný týden.

Zajímavou volbou pro exotickou dovolenou by mohl být například hotel Doubletree by Hilton Marjan Island. K dispozici je více než 170 recenzí, které si můžete prohlédnout, některé jsou pak skutečně obsáhlé a mají velmi vysokou vypovídací hodnotu. Samotný hotel nabízí pět různých restaurací, privátní pláž dlouhou 650 metrů, ale i diskotéku a možnost potápění. Plážový volejbal nebo fitness centrum jsou tu samozřejmostí, ratolesti se pak zabaví na dětském hřišti nebo v klubu, další alternativou jsou pak malé bazénky.

Chcete alternativu? Žádný problém, je tu například Hilton Ras Al Khaimah resort. Přes čtyřicet různých recenzí, značná část z nich pochází z letošní sezony. Co na vás čeká právě v tomto hotelu, který se nachází asi devadesát kilometrů od letiště v Dubaji? Písečná pláž dlouhá půl druhého kilometru, čtyři bazény, pokoje s výhledem na azurové moře. Restaurace, bar, dva malé bazény pro děti, jacuzzi a spoustu dalších atrakcí pro návštěvníky. Dubaj je prostě místem, nad nímž slunce rozhodně nezapadá! Moderní infrastruktura je samozřejmostí, dostupný luxus je zde doslova na každém kroku. Pokud sníte o exotické dovolené, právě tohle by mohl být zajímavý tip…

O Jan Neckář

Zkuste také

4 věci, bez kterých se na motovýletech neobejdete

Ať už plánujete výlet po Evropě, nebo jen mototoulky po krásách Česka, neobejdete se bez …