Domů / Doporučujeme / Hledáte levné ubytování v Praze? Našli jsme za vás!

Hledáte levné ubytování v Praze? Našli jsme za vás!

Chcete poznat krásy hlavního města? Strávíte v něm několik dní, takže hledáte ubytování za rozumnou cenu? Při pohledu na ceny hotelů v blízkosti centra vám bude do pláče. Když zamíříte o kousek vedle, budete se potutelně usmívat, protože seženete nocleh za cenu, na kterou musí být hrdý každý low cost cestovatel. Čtěte dále a dozvíte se, kde se toto ubytování nachází!

Jeden dům, 3 typy ubytování

Neutratit moc a přitom si užívat výhody strategické polohy, odkud je to všude kousek. To jsou dvě přání, která má snad každý turista mířící do Prahy. Zatímco cizincům, kteří se projdou po Karlově mostě, navštíví Pražský hrad, posedí si u Fleků a za několik dní odjedou zase pryč, je jedno kolik za ubytování zaplatí, u našince hraje cena hlavní roli. Současně ale chce komfort.

ceskokrizemkrazem.cz_rezidencetopolova_cz_01

Řešení? Rezidence Topolová!

Je to multifunkční ubytovací zařízení, které vykouzlí úsměv na rtech každého cestovatele. Nabízí hned 3 typy ubytování. Nejlevnější je hostel Praha. Pokoje jsou řešeny buňkovým systémem (jedno společné sociální zařízení pro 2) a mají základní vybavení. Ideální volba pro ty, kdo chtějí dobře a přitom velmi levně přespat.

Máte rádi větší komfort? Volte penzion Praha, k dispozici jsou 2 a 3 lůžkové pokoje. Chcete ještě více? Máte v plánu si užívat ve dvou chvíle romantiky? Toužíte po absolutním soukromí? Rezidence Topolová má i designově zařízené apartmány, jejich výhodou je vlastní kuchyňka a sociální zařízení.

ceskokrizemkrazem.cz_rezidencetopolova_cz_02

Jen 50 m a jedete!

Rezidence se nachází v ulici Topolová na Praze 10. V blízkosti je dostatek parkovacích míst, výhodou je rychlé spojení na pražské výpadovky. Pouhých 50 m stačí ujít na nejbližší autobusovou zastávku, 5 minut chůze je to na stanici metra Skalka.

A kde se ubytujete vy? Vsadíte na komfort za cestovatelsky přívětivou cenu? Na závěr už jen tipy na výlety, které můžete v Praze a v jejím okolí podniknout. Inspirujte se zde.

O Jan Neckář

Zkuste také

Návštěva Starého Města s možností ubytování

Staré Město v Praze představuje jedno z nejkrásnějších historických center ve střední Evropě. Naleznete zde …