Domů / Doporučujeme / Cestujete do Prahy? Nechte si poradit od Hones Guide!

Cestujete do Prahy? Nechte si poradit od Hones Guide!

Ať už žijete v Česku, nebo na druhém konci planety, do matičky Prahy se stejně vždy rádi podíváte. Víte ovšem jak to v ní chodí? Hones Guide vám prozradí veškeré fígle.

Honest Guide je projekt dvou mladíků Janka Rubeše a Honzy Mikulky, kteří se rozhodli udělat svět lepším a kde jinde začít než v Praze ve městě sta věží, nádherné architektury, ale bohužel i podvádějících taxikářů, směnáren a prodejců.

Tito pánové připravili celou řadu videí jak v českém, tak i anglickém jazyce, ve kterých se stávají čestnými průvodci pro každého, kdo se do Prahy vydá. Jejich rady a informace jsou nejen užitečné, ale především dokáží ochránit vaší peněženku před nejrůznějšími pastmi, které na ní hlavní město nastražilo. Dozvíte se kde si dát levné a přitom dobré pivo přímo na Staromáku, kde si dát kvalitní český oběd za rozumný peníz, odkud je nejhezčí výhled na Prahu a jakým místům se raději rovnou vyhnout.

Úspěch obou pánů je tak veliký, že jsou dokonce momentálně zváni i do dalších měst, kde dělají v podstatě to samé. Ale pozor! Některá z těchto měst už nejsou ani v naší republice. Můžeme se od pánů dozvědět jak si například užít takovou džungli, jakou je New York, nebo co vás může v Čechách zabít.

Kluci si však připravili podobná videa také o dalších městech v naší republice a díky tomu si například můžeme prohlédnout to nejzajímavější z Brna a nově plánovaným městě by měl být úžasný Liberec. Máme se tedy na co těšit. Pokud se chcete kouknout na via Honest Guide, klikněte zde a nezapomeňte že i anglická videa mají vždy české titulky.

O Vojta

Zkuste také

4 věci, bez kterých se na motovýletech neobejdete

Ať už plánujete výlet po Evropě, nebo jen mototoulky po krásách Česka, neobejdete se bez …