Domů / Doporučujeme / Bydlete hezky česky v dřevostavbě

Bydlete hezky česky v dřevostavbě

HP DOMY s.r.o. je firma, která se zabývá výstavbou montovaných dřevostaveb na klíč a kromě toho poskytuje také komplexní servis, pomoc a poradenství v rámci celé ČR. Dům ze dřeva si můžete nechat postavit buď podle standardizovaných a typizovaných staveb, které najdete v nabídce firmy přímo v Olomouci, nebo ve firemním katalogu. Ovšem problémem není ani individuální požadavek, který si může zájemce sám navrhnout ve spolupráci s architektem a projednat jej s firmou, aby konečné řešení odpovídalo platným normám i představám klienta.

Výhody dřevostavby

  • rychlost stavby
  • nízká hmotnost
  • vysoká protipožární odolnost pláště objektu
  • minimální energetická náročnost na výstavbu a zpracování materiálů
  • mimimální nároky na energie při vytápění
  • statická bezpečnost stavby vůči otřesům včetně zemětřesení
  • nižší cena při výstavbě nového bydlení i při rekonstrukci

Co jsou to dřevostavby

main (9)Základ tvoří dřevěná konstrukce z hranolů KVH, která umožňuje velmi rychlé, levné a úsporné bydlení. Díky snadné obrábitelnosti dřeva lze stavět s maximální přesností. Nízká cena, kterou Dřevostavby Olomouc garantují, je dána m.j. tím, že jsou zařazeny do kategorie nízkoenergetické stavby. Menší konstrukce a malá šířka vnitřních prostor mají menší požadavky na vytápění než větší domy z klasických materiálů. Pokud se tato výhoda spojí ještě s úsporným způsobem vytápění a především s úsporným topidlem, lze dosáhnout značných úspor na nákladech za topení.

Pro koho jsou dřevostavby vhodné

Díky nízké pořizovací ceně jsou dřevostavby vhodné například pro začínající rodiny, které preferují zejména rychlost výstavby. Stejně tak jsou ovšem dřevostavby vhodné například pro seniory, kteří touží po celoživotní práci se v důchodu nastěhovat do malého úsporného domku se zahrádkou. Zejména typ bungalov, který je bezbariérový, nemá horní patro ani žádná schodiště je pro tuto věkovou skupinu ideální.

O Makawiel

Zkuste také

Myslete na výlety do okolí

Letošní dovolená bude pro všechny tak trochu jiná. Většina českých rodin jí chce strávit doma …