Domů / Doporučujeme / Bulharsko je vyhledávanou letní destinací

Bulharsko je vyhledávanou letní destinací

Ještě do nedávné doby patřilo Chorvatsko k nejvyhledávanějším dovolenkovým rájům pro většinu Čechů. Dnes na pomyslném vrcholu není samo. Lidé chtějí změnu a velice často hledají cenově dostupné alternativy, mezi které se mimochodem řadí i Bulharsko.

To je příslibem silných slunečních paprsků, průzračného moře a dech beroucí krajiny. Tato země vám toho v rámci letní dovolené může nabídnout více než dost, o čemž se mimochodem můžete přesvědčit na vlastní kůži.

Slunečné pobřeží láká cestovatele

Když se vysloví Bulharsko, každého určitě napadne Slunečné pobřeží, jež patří k velice vyhledávaným. A je tomu opravdu tak. Na tomto místě se nachází spousta známých a populárních hotelových středisek s prvotřídními službami a vynikajícím zázemím pro svobodné páry i rodiny s dětmi. Jmenovat lze například tato ubytovací zařízení.

  • Park-Hotel Continental
  • Hotel Happy Land
  • Riagor
  • Wela Hotel
  • Bor Hotel

Dovolenou v Bulharsku si můžete přizpůsobit vlastním potřebám. Vždyť existuje tolik nabídek zájezdů s odlišnými parametry, že na své si přijde dozajista každý. Ať už jde o rozdílný typ stravování, komfort noclehu nebo dopravu na místo samotné. Vlastní automobil či autobus můžete vyměnit například na rychlé a pohodlné letadlo.

Takové je Bulharsko v celé svojí kráse. A víte, co ještě? Není spojeno ani s přemrštěnými pořizovacími náklady. Za to mohou především last minute zájezdy.

Aktuální last minute do Bulharska

Význam slovního spojení last minute pravděpodobně není třeba komukoliv zdlouhavě představovat. Dovolená na poslední chvíli je populární hlavně kvůli své výhodné ceně. Na dovolenou do Bulharska se tak můžete dostat klidně hned. Nápomocen vám v tomto směru bude internetový portál cestolino.cz, kde naleznete zájezdy nejrůznějšího typu.

Bulharsko je destinací, která ve vás zanechá spoustu překrásných vzpomínek a nabídne vám ten správný způsob relaxace.

O Jan Neckář

Zkuste také

Návštěva Starého Města s možností ubytování

Staré Město v Praze představuje jedno z nejkrásnějších historických center ve střední Evropě. Naleznete zde …