Domů / Doporučujeme / Za odpočinkem na Istrijský poloostrov

Za odpočinkem na Istrijský poloostrov

Tento dovolenkový ráj nabízí svým návštěvníkům čisté moře, klidné zátoky, šnorchlování, potápění, historické památky, kouzelnou atmosféru vinic a vinných sklípků a výborné místní speciality. Ubytování chorvatsko naleznete nejen ve velkém množství hotelových komplexů, ale také v apartmánech nebo v soukromí.

Největší z chorvatských poloostrovů lemuje severní část Jaderského moře a patří mezi nejvíce navštěvované oblasti. Za návštěvu stojí nejen pobřeží s nádhernými plážemi, ale také malebné vesničky rozkládající se na návrších či celá řada historických památek. Ať vyrazíte plánovaně nebo last minute chorvatsko ubytování si najdete vždy. Řadu ubytovacích možností naleznete na portálu ubytovanivchorvatsku.cz.

Pokud patříte mezi milovníky moře, tak toto místo nabízí průzračnou vodu a nádherné pláže s betonovými platy opatřenými schůdky do moře nebo plážemi s navezeným pískem. Pokud budete ubytovaní v některém z přímořských letovisek, můžete vyžívat soukromé hotelové pláže, kterými většina letovisek disponuje. Příjemný je i hotelový servis, který zde můžete využívat.

Oblíbené destinace

Istrijský poloostrov nabízí celou řadu zajímavých destinací. Podívejte se na některé z nich.

Pula patří mezi velmi významné přístavy této oblasti. Rozkládá se v největší zátoce a nalezneme zde velmi významný vliv římské antiky. Můžeme zde spatřit celou řadu významných antických staveb. Místo je vhodné především pro milovníky sportovních aktivit a zábavy. Za návštěvu rozhodně stojí některá z místních kaváren či taveren, jež nabízejí místní speciality.

Mezi živá města nabízející zábavu a sportovní vyžití patří také Poreč. Na své si zde přijdou i milovníci historických památek. Nejen pro děti je určený i místní aquapark.

Pro rodiny s dětmi je ideálním místem Medulin nebo Rabac. Obě místa patří mezi klidnější rybářské osady nabízející nejen ubytování, ale také celou řadu aktivit.

O Makawiel

Zkuste také

Návštěva Starého Města s možností ubytování

Staré Město v Praze představuje jedno z nejkrásnějších historických center ve střední Evropě. Naleznete zde …