Domů / Doporučujeme / Dětský letní tábor „Léto na statku“

Dětský letní tábor „Léto na statku“

Má Vaše dítě rádo zvířátka? Chcete, aby zažilo zábavný týdenní tábor v malebnémprostředí a přitom se něco užitečného naučilo? Pokud ano, přihlaste ho na dětský letní tábor „Léto na statku“.

Péče o zvířátka

Dětský letní tábor „Léto na statku“ je ideální příležitost pro všechny malé příznivce zvířátek, díky které stráví týden na Barokním rodinném statku v Benicích, kde se mohou aktivně podílet na každodenní péči o domácí zvířata, kterými jsou např. poníci, ovečky, kozy, oslíci, roztomilá prasátka nebo drůbež. Děti pomáhají s přípravou krmení, krmením samotným, přeháněním na pastvu, péčí o srst a dalšími drobnými manuálními pracemi.

Dobrodružství

Nezbytnou součástí dětského letního tábora „Léto na statku“ je i celotáborová hra, stezka odvahy, různé venkovní aktivity a besedy s veterinářem a kovářem u táboráku. Táborníci se dozví zábavné historky ze života zvířat a sami mají možnost zeptat se na vše, co je ohledně práce se zvířaty zajímá. Během pobytu si Vaše ratolest vybuduje vztah ke zvířatům, pochopí jejich význam a porozumí vlivu přírody na člověka.

Stravování a ubytování

Pro účastníky dětského letního tábora „Léto na statku“ bude 5x denně zajištěno jídlo připravované z čerstvých surovin v moderně vybavené kuchyni a samozřejmě po celý den i něco k pití. Ubytovaní budou ve dvoulůžkových dřevěných chatkách a indiánských teepee na louce poblíž statku. Do tábora sice není zavedena elektřina, ale jsou zde sociální zařízení (WC, sprchy) a zastřešený společenský prostor.

Dokonalé prázdiny

Dětský letní tábor „Léto na statku“ po všech stránkách naplňuje představu všech zvířátkomilů o ideálně strávených prázdninách. Roztomilá zvířátka, noví kamarádi, zábava a dobrodružství – to vše na ně čeká na Barokním rodinném statku v Benicích. Na tento pobyt budou Vaše děti ještě dlouho vzpomínat.

O Jan Neckář

Zkuste také

Na výlet do národního technického muzea v Praze

Národní technické muzeum je místem, kde si na své přijde skutečně každý. Nemusíte být nadšencem …